Ortopedia

skrupski

Lek. Jan Skorupski

Specjalista Ortopedii oraz Traumatologii narządu ruchu

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Artroskopowego. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji naukowych (szkolenia USG cetryfikowane PTU, konferencje ISOKINETIC, ESSKA, Muscel-tech zajmującą się tematyką leczenia urazów sportowców, po kursach szkoleniowych zabiegów artroskopowych staw kolanowy i staw barkowy, KURS AO Trauma).

Wykonuję iniekcje w ramach terapii PRP i ORTHOKINE. Osobiście aktywnie związany ze sportem zawodowym – Medalista Mistrzostw Polski oraz Pucharów Polski Judo oraz sportem amatorskim – medalista Mistrzostw Polski lekarzy w piłkę nożną. Jako były sportowiec stara się poznać oczekiwania Pacjentów, aby wyjść im na przeciw i pomóc im w jak najszybszym powrocie do sprawności.

durka

Lek. Damian Durka

Specjalista Ortopedii oraz Traumatologii narządu ruchu

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz Polskiego Towarzystwa Artroskopowego. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji naukowych m.in: szkolenia USG narządu ruchu cetryfikowane PTU, uczestnik konferencji FIFA Isokinetic Football Medicine Injuries Londyn 2019, po licznych kursach szkoleniowych zabiegów artroskopowych.

Obszar zainteresowań medycznych to urazy sportowe, rekonstrukcje więzadeł kolana, metody regeneracji chrząstki stawowej, biologiczne metody wspomagające leczenie chorobę zwyrodnieniową stawów. Prywatnie kibic piłki nożnej, medalista Mistrzostw Polski lekarzy w piłkę nożną.

 

ludwiczak

Lek. Krystian Ludwiczak

Specjalista Ortopedii oraz Traumatologii narządu ruchu

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2012 specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Staż specjalizacyjny odbywał w Szpitalu WAM w Łodzi, w Klinice Ortopedii. Interesuje się szeroko pojętą traumatologią sportową, a w szczególności urazami stawów kolanowych oraz leczeniem artroskopowym. Posiada licencję lekarską PZPN.

Jeż

Lek. Jakub Jeż

Ortopeda dziecięcy Specjalista Ortopedii oraz Traumatologii narządu ruchu

Specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Starszy asystent w Klinice Ortopedii Dziecięcej ICZMP w Łodzi. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Artroskopowego

woźniak 2

Lek. Stanisław Woźniak

Specjalista Ortopedii oraz Traumatologii narządu ruchu

W 2011 r ukończył studia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W czasie studiów w roku akademickim 2009/2010 w ramach programu ERASMUS studiował na Université Claude Bernard Lyon 1. Specjalizację z ortopedii i traumatologii narządu ruchu ukończył w 2019r. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz ESSKA. Uczestniczył w wielu szkoleniach i konferencjach naukowych m.in: szkolenia USG narządu ruchu cetryfikowane PTU, 18th ESSKA Congress, Glasgow 2018, AO Trauma Course.

Obszar zainteresowań medycznych to zwyrodnienia stawów biodrowych i kolanowych, urazy i przeciążenia narządu ruchu, rekonstrukcje więzadeł kolana, metody regeneracji chrząstki stawowej, endoprotezoplastyka stawów kolanowych i biodrowych. Prywatnie uczestnik zawodów triathlonowych.

 

Konrad Małek

Lek. Konrad Małek

Specjalista Ortopedii oraz Traumatologii narządu ruchu

Absolwent kierunku lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Następnie kontynuował swoją edukacje medyczną – ukierunkowaną na medycynę sportu – W Niemczech, na oddziale w Dortmundzie znanym m. in. z takich osób jak dr med. Markus Braun (lekarz klubowy drużyny seniorów Borussii Dortmund) oraz prof. dr Karl Heinz – Bauer (Vfl Bochum). Swoją wiedzę jak i kwalifikację stale rozwija biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach organizowanych w Polsce jak również w Niemczech oraz Szwajcarii, w tym m. in. w zakresie techniki ultrasonografii stawów biodrowych u niemowląt metodą Graf’a. W swojej praktyce lekarskiej stosuje podejście holistyczne, polegające na postrzeganiu zdrowia jak i pacjenta w czterech płaszczyznach – fizycznej, psychicznej, duchowej i społecznej, Innymi słowy, podejmując działania mające na celu leczenie człowieka, a nie traktowania go jedynie w kategoriach przypadku medycznego.

 

Radosz

Lek. Krystian Radosz

Specjalista Ortopedii oraz Traumatologii narządu ruchu

Leczy dzieci oraz dorosłych. Na wizytę przeznacza tyle czasu ile potrzeba, co daje pacjentowi komfort, a lekarzowi możliwość starannego zbadania i zaordynowania odpowiedniego leczenia. Zależy mu na tym, żeby przywracać sprawność, eliminować ból oraz patrzeć na chorego holistycznie. Chorego ocenia także neurologiczne i reumatologicznie. Stara się prowadzić terapię zgodnie z najnowszymi wytycznymi naukowymi (tzw. EBM).

Ukończył liczne kursy doszkalające w kraju i za granicą. W gabinecie posiada możliwość założenia lekkiego gipsu ScotchCast firmy 3M oraz możliwość zdjęcia gipsu. Na miejscu wykonuję USG stawów i układu mięśniowo-szkieletowego. Wykonuję także iniekcje lecznicze tzw. blokady, punkcje, oraz celowane podanie leków pod kontrolą USG.

Możliwość wizyty w języku angielskim i niemieckim.
Possibility of visits in English and German.
Möglichkeit der Besichtigung in Englisch und Deutsch.

kamil rosiński

Lek. Kamil Rosiński

Specjalista Ortopedii oraz Traumatologii narządu ruchu

Specjalista ortopedii i traumatologii. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej oraz Polskiego Towarzystwa Mięśni, Więzadeł i Ścięgien. Licencjonowany lekarz PZPN – pełni stałą opiekę nad Kadrą Młodych Orłów, gwarantując opiekę medyczną podczas licznych zgrupowań piłkarskich.

Warszawa
ul. Krucza 6/14b, tel. 602 747 957

Płock
ul. Piłsudskiego 35, tel. 787 947 957

Łódź
ul. Kamińskiego 21, tel. 696 696 214