Lekarze specjaliści

dietetyk

mgr Natalia Kupść

dietetyk kliniczny

Dietetyk kliniczny, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, pasjonatka aktywnego i prozdrowotnego trybu życia. Podczas współpracy największy nacisk kładzie na indywidualne podejście, umacnianie motywacji pacjenta, definiowanie jego spersonalizowanych potrzeb i stały kontakt. W aspekcie doradztwa żywieniowego dużą wagę przykłada do trwałej zmiany sposobu odżywiania oraz systematycznie podejmowanej aktywności fizycznej. Stałe poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.

kardiolog

lek. Patryk Buller

kardiolog

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, lekarz w trakcie specjalizacji z kardiologii. Na co dzień pracuje w Oddziale Kardiologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Oprócz codziennej pracy oddziałowej wykonuje zabiegi (koronarografie, angioplastyki) w Pracowni Hemodynamiki. Dodatkowo pracuje w Oddziale Wewnętrznym SPZZOZ w Żurominie jako lekarz dyżurny. Członek Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji naukowych z zakresu kardiologii.”

dermatolog

lek. Anna Domagała

dermatolog

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła również podyplomowe studia w zakresie medycyny estetycznej w Centrum Kształcenia Podyplomowego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i kongresach dermatologicznych w Polsce i za granicą. Rozwija się naukowo w zakresie dermatoonkologii. Ukończyła liczne kursy z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii zabiegowej. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii EADV. Specjalizuje się w zakresie chorób skóry, włosów, paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Wykonuje także zabiegi dermatochirurgiczne, biopsje oraz zabiegi laserowe. W praktyce klinicznej stara się holistycznie podchodzić do schorzeń pacjentów, wyznając zasadę, że choroby skóry w dużej mierze są powiązane z innymi zaburzeniami organizmu. Zajmuje się także medycyną estetyczną. Przyjmuje dorosłych i dzieci od pierwszego miesiąca życia, a konsultacje prowadzi w języku polskim i angielskim.

Marlena Remlinger-Siwocha

lek. Marlena Remlinger-Siwocha⁠

neurolog

Ukończyła wydział lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2013r. Po odbyciu stażu i złożeniu lekarskiego egzaminu końcowego rozpoczęła specjalizację z neurologii w MCM im. dr. Karola Jonschera w Łodzi zakończoną zdobyciem tytułu specjalisty z najlepszym wynikiem z egzaminu testowego w mojej sesji. Specjalizuje się w leczeniu pacjentów po udarach mózgu, z bólami głowy, bólami kręgosłupa, stwardnieniem rozsianym, padaczką, zawrotami głowy, chorobami nerwowo-mięśniowymi, chorobami zwyrodnieniowymi mózgu. Uczestniczyła również w licznych badaniach klinicznych.

Joanna-Zboińska-res-500x500

dr n. med. Joanna Zboińska⁠

lekarz chorób zakaźnych

Specjalista chorób zakaźnych, Hepatolog Pracuje w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, biorąc udział w certyfikowanych szkoleniach, kursach oraz sympozjach. Specjalizuje się w chorobach zakaźnych, hepatologii oraz medycynie podróży.

Warszawa
ul. Krucza 6/14b, tel. 602 747 957

Płock
ul. Piłsudskiego 35, tel. 787 947 957

Łódź
ul. Kamińskiego 21, tel. 696 696 214