Konsultacje kardiologiczne

Kardiologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób serca oraz dolegliwości związanych z nieprawidłowościami w układzie sercowo – naczyniowym. Jako, że serce i układ krwionośny odpowiadają za dostarczenie do organizmu tlenu i składników potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania wszystkich narządów, problemy z sercem skutkują problemami zdrowotnymi całego organizmu. Dolegliwościami, które powinny nas zaniepokoić są: ból w klatce piersiowej, obrzęk kończyn, kołatanie serca czy nagłe osłabienie.
Leczone choroby: ból w klatce piersiowej, nadciśnienie, kołatanie serca, choroby serca, choroba niedokrwienna serca. Jedną z najczęstszych dolegliwości, z którymi mierzy się kardiologia, jest ciśnienie tętnicze, które może wynikać z różnych czynników, m.in. przeklekłego stresu lub otyłości. W związku z tym wyodrębiono oddzielną dziedzinę kardiologi – hipertensjologię.
Na konsultacje zapraszamy do ESSE dla zdrowia Płock.

 

poznaj naszego specjalistę

Lek. Patryk Buller

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, lekarz w trakcie specjalizacji z kardiologii. Na co dzień pracuje w Oddziale Kardiologicznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku. Oprócz codziennej pracy oddziałowej wykonuje zabiegi (koronarografie, angioplastyki) w Pracowni Hemodynamiki. Dodatkowo pracuje w Oddziale Wewnętrznym SPZZOZ w Żurominie jako lekarz dyżurny.Członek Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Uczestnik wielu szkoleń i konferencji naukowych z zakresu kardiologii.

Warszawa
ul. Krucza 6/14b, tel. 602 747 957

Płock
ul. Piłsudskiego 35, tel. 787 947 957

Łódź
ul. Kamińskiego 21, tel. 696 696 214