Konsultacje dermatologiczne

Dermatologia zajmuje się funkcjonowaniem i chorobami skóry oraz włosów i paznokci, a także profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób wenerycznych. Dermatolog w trakcie konsultacji diagnozuje zaistniałe zmiany skórne i szuka możliwych przyczyn ich zaistnienia. Z lekarzem warto skosultować takie problemy skórne jak: przebarwienia, wszelkiego rodzaju plamki, rumienie, krosty, grudki, guzy, bąble, cysty, pęcherze a także dolegliwości powodujące dyskomfort: świąd, pieczenie czy bolesność skóry. Nie warto także lekceważyć takich problemów jak łamliwość paznokci czy wypadanie włosów, ponieważ zmiany o łagodnych charakterze z czasem mogą przekształcić się w poważniejsze choroby dermatologiczne.

Na konsultacje zapraszamy do ESSE Płock.

 

poznaj naszego specjalistę

Lek. Anna Domagała

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła również podyplomowe studia w zakresie medycyny estetycznej w Centrum Kształcenia PodyplomowegoWarszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii.

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i kongresach dermatologicznych w Polsce i za granicą. Rozwija się naukowo w zakresie dermatoonkologii. Ukończyła liczne kursy z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii zabiegowej. Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii EADV. Specjalizuje się w zakresie chorób skóry, włosów, paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Jej największą pasją jest dermatoskopia, czyli badanie znamion w ramach profilaktyki onkologicznej. Wykonuje także zabiegi dermatochirurgiczne, biopsje oraz zabiegi laserowe. W praktyce klinicznej stara się holistycznie podchodzić do schorzeń pacjentów, wyznając zasadę, że choroby skóry w dużej mierze są powiązane z innymi zaburzeniami organizmu, na co pozwala jej doświadczenie zdobyte w ramach wcześniejszej praktyki w charakterze lekarza rodzinnego. Zajmuje się także medycyną estetyczną.

Przyjmuje dorosłych i dzieci od pierwszego miesiąca życia. Konsultacje prowadzi w języku polskim i angielskim.

Warszawa
ul. Krucza 6/14b, tel. 602 747 957

Płock
ul. Piłsudskiego 35, tel. 787 947 957

Łódź
ul. Kamińskiego 21, tel. 696 696 214