Fizykoterapia regeneracyjna

Fizykoterapia wykorzystuje do leczenia czynniki fizyczne stosowane miejscowo lub ogólnie, głównie w celach przeciwbólowych, przeciwobrzękowych oraz przeciwzapalnych. Zabiegi fizykoterapeutyczne dzielimy na magnetoterapię, elektroterapię, światłolecznictwo, leczenie zimnem lub ciepłem, hydroterapię i laseroterapię. Fizykoterapia pobudza procesy odnowy tkanek przyśpieszając procesy regeneracji. W ESSE dla zdrowia masz możliwość skorzystania z zabiegów z zakresu fizykoterapii w ramach naszej oferty fizjoterapii regeneracyjnej.

Czas trwania sesji fizykoterapii regeneracyjnej to 60 minut.

Nasz fizjoterapeuta dobierze dla Ciebie odpowiednie zabiegi, tak aby terapia odniosła jak najlepszy skutek. Pamiętaj o zabraniu ze sobą, wygodnego stroju i butów na zmianę.

Fizjoterapia domowa obejmuje:

fizjoterapeutka uroginekologiczna

fizjoterapeutyczne przygotowanie do zabiegu

fizjoterapię pourazową

terapię
manualną

fizykoterapię

plastrowanie dynamiczne

suchoigłowanie

masaż

kinezyterapię

Nasi specjaliści przygotowali dla Ciebie artykuły zawierające przydatną wiedzą z zakresu zdrowia i odpowiedniego odżywiania.
Kliknij w artykuł aby dowiedzieć się więcej na wybrany temat.

III filary zdrowego biegacza

Dobrze jest co jakiś czas obejrzeć swoje ciało i dokładnie przyjrzeć się wszystkim znamionom. Jeśli coś nas zaniepokoi, warto udać…

Dlaczego warto odpoczywać?

O ile o benefitach płynących z regularnej aktywności fizycznej nikogo nie trzeba przekonywać, to korzyści wynikające z regeneracji powysiłkowej są…

Warszawa
ul. Krucza 6/14b, tel. 602 747 957

Płock
ul. Piłsudskiego 35, tel. 787 947 957

Łódź
ul. Kamińskiego 21, tel. 696 696 214