Fizjoterapia

Adrian Małek

mgr Jakub Jeż

Fizjoterapeuta

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego. Na co dzień zajmuje się rehabilitacją w obszarze ortopedii, ze szczególnym uwzględnieniem sportowców po urazach przeciążeniowych oraz zabiegach artroskopowych kończyny dolnej. W swojej pracy używa głównie terapii ruchem, a jako uzupełnienie pracuje technikami terapii manualnej Kaltenborn – Evejenth, masażem tkanek głębokich oraz punktów spustowych. Aby w pełni kontrolować proces powrotu do zdrowia swoich pacjentów wykonuje badanie USG.

tomasz sienicki

mgr Tomasz Sienicki

Fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii, absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w dysfunkcjach stawów obwodowych (w szczególności stawu kolanowego,obręczy barkowej), bólach kręgosłupa, dolegliwościach mięśniowych. Na co dzień pracuje w gabinetach rehabilitacyjnych, ale doświadczenie zdobywał również w klubach sportowych takich jak LTS Legionovia oraz KPR Legionowo. Na wyróżnienie zasługuje również praca w Kadrze Polski Piłki Ręcznej Plażowej. W swojej terapii posługuje się technikami manualnymi, angażuje pacjenta do samodzielnej pracy oraz wykonuje zabiegi fizykalne.

Kursy jakie ukończył: Terapia manualna wg koncepcji Maitland Terapia manualna wg dr Ackermanna; Terapia manualna w ostrym stanie odcinka lędźwiowego; Rehabilitacja w sporcie Functional Movement Systemem; Koncepcja Kinetic Control; Taping rehabilitacyjny; Masaż II stopnia (masaż sportowy, relaksacyjny, izometryczny, bańką chińską). Prócz ukończonych kursów, uczestniczy w licznych konferencjach oraz szkoleniach.

Olej

mgr Jakub Olejniczak

Fizjoterapeuta

Pracując z pacjentem wykorzystuje wiedze zdobytą na specjalistycznych kursach. Po zebraniu wywiadu oraz zbadaniu pacjenta wprowadza plan terapii indywidualnie dostosowany do problemu z którym pacjent się boryka. Od dziecka związany ze sportem, obecnie sędzia piłki nożnej, wcześniej piłkarz. Jako zawodnik piłki nożnej borykał się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi i korzystał z pomocy fizjoterapeutów, co skłoniło go do zostania fizjoterapeutą. Kontuzje których doznał pozwalają mu lepiej wczuć się w problem pacjenta i wdrożyć skuteczniejszy plan terapii.

fizjo Monika

mgr Monika Gajewska

Fizjoterapeuta

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku oraz Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Jej pasją jest medycyna ortopedyczna, rehabilitacja sportowa oraz masaż. Specjalizuje się w urazach sportowych przede wszystkim u zawodników lekkoatletycznych oraz sztuk walk. Wiedza zdobyta na licznych szkoleniach i kursach pozwala jej na stosowanie u pacjentów nowoczesnych metod fizjoterapeutycznych. Na co dzień pełna energii kobieta, matka i żona.

 

wetman

mgr Radosław Wetman

Fizjoterapeuta

Absolwent Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, na kierunku fizjoterapia. Dokłada wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez niego usług medycznych była na najwyższym poziomie, dlatego też każdy Pacjent traktowany jest indywidualnie. Duży nacisk kładzie na profilaktykę oraz edukację Pacjenta. Należy do osób, które chcą się rozwijać i zdobywać wiedzę, dlatego systematyczne podnosi swoje kwalifikacje.

Tomek

mgr Tomasz Drzewiecki

Fizjoterapeuta

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku fizjoterapia. Jako zawodnik judo z 15 letnim stażem doskonale rozumie jak istotny jest szybki powrót do zdrowia i realizowanie swoich planów w sporcie oraz życiu zawodowym. W tym celu wykorzystuje wiedzę i metody zdobyte na kursach pinoterapii oraz kinesiotapingu. W pracy z pacjentem kładzie nacisk na indywidualizację terapii oraz właściwe rozplanowanie jej w czasie w celu szybszego powrotu do sprawności. Edukacja pacjenta oraz profilaktyka w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia kontuzji jest dla niego dodatkowym celem, do którego dąży razem z Pacjentem.

benisz

mgr Michał Benisz

Fizjoterapeuta

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Akademii Wychowania Fizycznego. Na co dzień zajmuje się rehabilitacją w obszarze pediatrii, ze szczególnym uwzględnieniem pacjentów z wadami postawy oraz skoliozami. W swojej pracy wykorzystuje terapie ruchem, a jako uzupełnienie pracuje metodą FITS, masażem tkanek głębokich oraz punktów spustowych.

gregorczyk

mgr Maciej Gregorczyk

Fizjoterapeuta

Absolwent UMK Collegium Medicum im L.Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku Fizjoterapia oraz Dyplomowany technik masażysta. Doświadczenie zawodowe zbierał podczas pracy z piłkarzami ręcznymi oraz nożnymi takich zespołów jak : Wisła Płock, SPR Wisła Płock i Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Płocku. W leczeniu pacjentów kieruje się maksymą: ” Ruch zastąpi prawie każdy lek, podczas gdy żaden lek nie zastąpi ruchu”. Jako fizjoterapeuta wykorzystuje techniki nauczone na licznych kursów tj. Masaż Tkanek Głębokich czy Terapia Manualna wg. Kaltenborna. Specjalizuje się w leczeniu dolegliwości stawów obwodowych oraz w powrotach sportowców po różnego rodzaju zabiegach.

Fizjoterapia

ae08cae4fe2848c563b521239e52e281

mgr Kamila Rudecka

Fizjoterapeutka uroginekologiczna

Magister fizjoterapii oraz technik masażysta. Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej. Doświadczenie zdobywała w placówkach medycznych specjalizujących się w leczeniu nietrzymania moczu oraz obniżeniu narządów miednicy mniejszej. W pracy zawodowej spotyka się z kobietami w ciąży, połogu, cierpiącymi z powodu bólu kręgosłupa, rwy kulszowej, nietrzymania moczu, dyspareuni, vulvodyni, obniżeniem narządów miednicy mniejszej, rozejściem mięśni prostych brzucha. Fizjoterapią kobiecą zajmuje się od 2015 roku, swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, z zakresu ogólnej fizjoterapii oraz tej skierowanej wyłącznie dla kobiet. Od 2020 roku jest słuchaczem Still Academy of Osteopathy, gdzie poszerza swoje umiejętności. W swojej pracy wykorzystuje techniki osteopatyczne, masaż tkanek głębokich , rozluźnianie mięśniowo-powięziowe , kinesiotaping, terapię punktów spustowych, trening funkcjonalny, terapię wisceralną i przeciwobrzękową .

anna

mgr Anna Kwiatkowska

Fizjoterapeutka uroginekologiczna

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie uzyskała tytuł magistra fizjoterapii. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zamiłowaniu do swojej pracy pomaga pacjentom w przywróceniu utraconej sprawności poprzez likwidowanie przyczyn dolegliwości bólowych. Systematycznie uzupełnia swoją wiedzę i umiejętności z zakresu fizjoterapii na szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez najlepszych specjalistów z kraju i zagranicy. Uzyskane certyfikaty: – Fizjoterapia połogowa – Terapia uroginekologiczna kobiet – USG w fizjoterapii dolnych dróg moczowych – Taping w FDM – Drenaż limfatyczny – Terapia trzewna – Terapia manualna wg. Typaldosa (FDM) – Medycyna ortopedyczna według Cyriax’a moduł I,II,III,IV – Dyplomowany terapeuta PNF – Masaż tkanek głębokich – Kinesiotaping – Instruktor Pilates.

Warszawa
ul. Krucza 6/14b, tel. 602 747 957

Płock
ul. Piłsudskiego 35, tel. 787 947 957

Łódź
ul. Kamińskiego 21, tel. 696 696 214