Fizjoterapia w Twoim domu

Wiele osób posiadających schorzenia związane z układem ruchu ma problem z samodzielnym dotarciem na rehabilitację. Jeśli nie możesz lub nie chcesz osobiście stawić się w placówce, rozwiązaniem jest dla Ciebie fizjoterapia domowa.

Podczas pierwszej wizyty, podobnie jak w przypadku sesji realizowanej w placówce, ustalany jest indywidualny plan rehabilitacji, przeprowadzane badanie funkcjonalne i wywiad dotyczący przebiegu choroby. Rehabilitacja w warunkach domowych jest tak samo skuteczna jak ta stosowana w gabinecie. Nasz fizjoterapeuta wyposażony jest w odpowiedni sprzęt, który umożliwia przeprowadzenie różnych zabiegów. Ten rodzaj rehabilitacji dodatkowo gwarantuje Ci brak kosztów dojazdu i oszczędność czasu.

Usługa dostępna jest na terenie miasta Łodzi.

 

Fizjoterapia domowa obejmuje:

fizjoterapeutka uroginekologiczna

fizjoterapeutyczne przygotowanie do zabiegu

fizjoterapię pourazową

terapię
manualną

fizykoterapię

plastrowanie dynamiczne

suchoigłowanie

masaż

kinezyterapię

Nasi specjaliści przygotowali dla Ciebie artykuły zawierające przydatną wiedzą z zakresu zdrowia i odpowiedniego odżywiania.
Kliknij w artykuł aby dowiedzieć się więcej na wybrany temat.

III filary zdrowego biegacza

Dobrze jest co jakiś czas obejrzeć swoje ciało i dokładnie przyjrzeć się wszystkim znamionom. Jeśli coś nas zaniepokoi, warto udać…

Dlaczego warto odpoczywać?

O ile o benefitach płynących z regularnej aktywności fizycznej nikogo nie trzeba przekonywać, to korzyści wynikające z regeneracji powysiłkowej są…

Warszawa
ul. Krucza 6/14b, tel. 602 747 957

Płock
ul. Piłsudskiego 35, tel. 787 947 957

Łódź
ul. Kamińskiego 21, tel. 696 696 214